+38(095) 868 32 32 Україна, Харків, вул. Сумська, 19
Забронювати номер

Про готель

HOTEL19 у самому центрі міста Харків

Будинок було спроектовано сином видатного петербурзького архітектора Андрія Івановича Штакеншнейдера. Розпочавши своє життя як прибутковий будинок, 180 років потому, старовинний маєток, невпинно зберігає традиції гостинності. Кожен куточок у готелі, з відновленими дерев’яними сходами, затишним холом, вишуканими номерами, оберігає таємницю дев’ятнадцятого сторіччя, красу двадцятого та комфорт двадцять першого.

Номерний фонд — 24 неповторних номери чотирьох категорій: Superior, Standard, Double та Single. Кожен номер оснащений електронним замком, Laptop-сейфом, міні-баром, вільним доступом до Wi-Fi, супутниковим телебаченням. До додаткових послуг належать: трансфер, персональний перекладач, конференц-сервіс, офіс-сервіс (факс, ксерокс, запис CD дисків і т.д.), цілодобовий консьєрж-сервіс, послуги пральні, цілодобове обслуговування номерів.

Якщо у вас є лише один день у нашому місті, дозвольте собі зануритись в атмосферу багатогранного та неповторного Харкова вже на порозі HOTEL19.

Легенда готелю

180 років історії

У 30-ті роки ХІХ століття всю Європу охопив міський будівельний бум, завдяки якому у великих містах виник новий вид житла: прибутковий будинок. У Харкові його початок ознаменувався появою на Павлівській площі, нині Рози Люксембург, Гранд-Готелю — першого і найстарішого готелю міста, який на жаль, не зберігся донині.

Активну участь в забудові міста брали архітектори петербурзької школи, за проектами яких в історичному центрі виникла величезна кількість багатоквартирних прибуткових будинків в стилі північного модерну. Найбільш значущі визначили новий вигляд міста та належали не окремим власникам, а корпораціям, які могли дозволити собі суттєві закупівельні та будівничі інвестиції.

Найбільш значущими були будинки, що знаходилися у власності страхових товариств Росія, Саламандра та Життя. Для останнього Миколаєм Штакеншнейдером, спадковим представником петербурзької архітектурної школи, на вулиці Сумська 19, було побудовано прибутковий будинок у стилі північного модерну, з характерним затишним двором-колодязем і ще одним житловим корпусом всередині. Споруда пережила дві війни, революцію, а в радянські часи в ньому знаходилися комунальні квартири.

У наші дні дизайнер інтер'єрів Дмитро Запорожець і керуюча Мілана Якубовська, повернули будинку істинне призначення та вдихнули нове життя в цей острівець гостинності. Всі деталі фасаду будівлі та інтер'єру продумані до дрібниць, завдяки тому, що в роботі над реконструкцією брали участь кращі харківські фахівці. Фірмовий логотип було розроблено студією «Графпром», у декоративному оформленні коридорів і номерів використані картини Сергія Малиша, офорти Вероніки Шашкової, архітектурні ескізи Василіси Щоголєвої. Кандидат архітектури, Максим Розенфельд допоміг розібратися в історії самого будинку, й оформити другий поверх готелю, ескізами фасадів. А журналіст Філіп Дикань для оформлення прольотів сходів допоміг зібрати колекцію фотографій відомих людей міста.


У наші дні дизайнер інтер'єрів Дмитро Запорожець і керуюча Мілана Якубовська, повернули будинку істинне призначення та вдихнули нове життя в цей острівець гостинності. Всі деталі фасаду будівлі та інтер'єру продумані до дрібниць, завдяки тому, що в роботі над реконструкцією брали участь кращі харківські фахівці. Фірмовий логотип було розроблено студією «Графпром», у декоративному оформленні коридорів і номерів використані картини Сергія Малиша, офорти Вероніки Шашкої, архітектурні ескізи Василіси Щоголєвої. Кандидат архітектури, Максим Розенфельд допоміг розібратися в історії самого будинку, й оформити другий поверх готелю, ескізами фасадів. А журналіст Філіп Дикань для оформлення прольотів сходів допоміг зібрати колекцію фотографій відомих людей міста.

Grand Opening